Archive

Author Archive

Realtime cloth!

May 19th, 2008 No comments

Realtime clothTaip, išgirdote teisingai, bežiūrinėdamas blender.org pamačiau vieną naują “galimybių demonstraciją” (feature video) apie realaus laiko audinių (cloth) simuliaciją. Tai reiškia, kad nuo šiol nebereikės aklai spėlioti, bus galima lanksčių kūnų (softbody) nustatymus bandyti realiu laiku. Viską daug geriau iliustruoja pats filmukas.

Be to ši naujiena jau ir nuskambėjo blenderartists forume, siūlau pasiskaityti.

Categories: Įdomybės Tags: , , ,

Nemokamas ManCandy DVD

April 4th, 2008 1 comment

ManCandy DVD“ManCandy FAQ” DVD jau kurį laiką yra prieinamas per blender e-parduotuvę taip pat šis kaip ir kiti Blender Instituto darbai yra išleistas su Creative Commons licenzija. Tai reiškia, kad DVD bei jo turinys yra visiškai nemokami. Kadangi DVD yra geros kokybės iki šiol niekas neapsiėmė jo kur nors patalpinti….iki šiol. Dabar DVD yra patalpintas ir laukia jūsų.

DVD galite atsisiūsti iš mininova taip pat galite tiesiog žiūrėti DVD internete Blip.tv . (žinoma atsisiūsto 5.9GB DVD kokybė geresnė)

Pastaba: ManCandy yra animavimui paruoštas modelis (character), o šis DVD yra demonstracijų rinkinys kaip su juo elgtis.

Šaltinis BlenderNation

Categories: Uncategorized Tags:

Dar apie “Big Buck Bunny”

March 20th, 2008 No comments

 Liepos mėnesį pradėto kurti jau antorojo “atviro filmo” kūrimas eina į pabaigą . Premjera: balandžio 10 dieną, antradienį. Kiekvieną dieną ar bent kartą į savaite filmo kūrėjai papildinėjo savo bendrą dienoraštį (blogą), na ir pagaliau atėjo tas dienoraščio papildymos kurio jau seniai laukiau, tai – Big Buck Bunny “treileris”. Nors ir trumpas, bet “grožių” kuriuos mum yra paruošes blenderio institutas tikrai galima pamatyti. Taigi, ko laukti, siūlyčiau apsilankyti kūrėjų “bloge” ir patiems pamatyti.

Taip pat siūlau nepraleisti pro akis žemiau esančio dienoraščio papildymo tai “The Happy Blender Institute Tour“. Su blender institutu jus linksmai supažindins Nathan – vienas iš linksmiausių Peach team narių, kuris mėgsta apsikabinti (pasiskaitykit blogą ir suprasit 😀 ) .

Peach Project tinklalapis

Categories: Naujienos Tags: