Archive

Archive for November, 2007

Modelių resursai

November 23rd, 2007 No comments

oil_mod.jpgKadangi viename iš paskutinių įrašų rašiau apie resursą, iš kur galima parsisiųsti medžiagų blender, į kompaniją jam labai tinka modelių resursas. Nors katorlegaz.com modelių resursas prieš kiek laiko buvo paskelbtas mirusiu, tačiau atsigavo ir yra pilnai funkcionuojantis. Čia rasite įvairių ir įvairaus lygio modelių, vieni gan paprasti, kiti net labai detalūs ar paruošti animacijai, dauguma jau su medžiagomis. Didžioji dalis modelių (o gal net visi) yra platinami pagal Creative Commons licensiją. Parsisiuntimui reigastracija nereikalinga. Dėja, neradau nuorodos kaip įkelti savo modelį.

Kaip alternatyva šiam resursui – naujas, kiek prastesnio apipavidalinimo su mažesne modelių baze – naujas blenderio modelių resursas. Licensija šiame resurse dar laisvesnė, registracija taip pat nereikalinga parsisiuntimui. Norint įkelti savo modelį registruotis reikės.

Read more…

Categories: Resursai Tags:

Papildymas iš kito failo

November 8th, 2007 7 comments

Pvz Taigi, kaip ir žadėjau praeitame įraše, papasakosiu kaip naudotis esybėmis (medžiagomis, kaulais, šviesomis, kameromis, ir taip toliau) iš kito failo. Praeitame įraše šnekėjau apie medžiagas, tačiau toks „papildymas“ veikia bet kokio tipo esybėms, ar objektams. Tuo pačiu išmoksime suteikti objektui medžiagą, jei jau sugebėsime ją pasiimti iš kito failo. Read more…

Categories: Bendrumas, Pamokos Tags: