Home > Bendrumas > Įrankis kurti video pamokoms

Įrankis kurti video pamokoms

Prisipažinsiu – jau porą mėnesių turiu parašytą, tačiau nebaigtą ir nepublikuotą modeliavimo pamoką. To priežastis – pamokai reikia video intarpų, tačiau nerandu nemokamo įrankio tam darbui atlikti. Reikalavimai gan specifiniai, bet daug kur matyti:

 • Reikia įrašinėti ekrano regioną, gerai būtų galimybė padidinti (zoom) dalį aplink kursorių arba visada sekti kursorių tame režime
 • Būtina eksportuoti į flv(flash video) formatą, kartu su video grotuvu, nes talpinama bus lokaliai
 • Gerai būtų galimybė iterpti pastabas kaip atkirus kadrus arba kaip tekstą ant jau esančių kadrų – vaizdo redagavimo galimybė.

Nemažai iš reikalavimų atitinka “Wink” atviro kodo programėlė, bet nepavyksta išgauti normalios kokybės ir neatitinka pirmo reikalavimo. Daugiau pasiūlymų?

Categories: Bendrumas Tags:
 1. devspoon
  March 27th, 2008 at 23:45 | #1

  Aš siūlyčiau Camtasia Recorder. Kiek teko bandyt geriausias….bet pasižiūrėjus į kainą 😮 .

 2. March 31st, 2008 at 13:32 | #2

  http://camstudio.org

  Regioną tai tikrai galimą įrašytį. Kitų dalykų neatimenu.

 3. March 31st, 2008 at 15:58 | #3

  aha wink gera, bet kiek zn, ne atviro kodo
  Freeware: Distributed as freeware for business or personal use. However if you want to redistribute Wink, you need to get permission from the author.

  kiek zn linuxistai dazanai naudoja
  http://www.unixuser.org/~euske/vnc2swf/

  ir turbut showmedo verta pasidairyt 😉
  http://showmedo.com/videos/screencasting

 4. April 1st, 2008 at 18:09 | #4

  $ apt-cache search istanbul
  istanbul – Desktop session recorder producing Ogg Theora video

 5. April 3rd, 2008 at 18:21 | #5

  Deja.. Camtasia mokamas, camstudio tik windows’ams, vnc2swf kiek kreivas principas o istanbul būtų nieko, bet trūksta kokybės (ir elementarių nustatymų kokybės keitumui). Tenka likti prie Wink..

 6. devspoon
  April 3rd, 2008 at 23:31 | #6

  Aš dabar “CamStudio” išbandžiau, tai laisvai galečiau sukt tutus, beto va dabar einu ir susuksiu viena kaip tik… išskirtinai ne naujokams 😀
  O ant linux, kad sukt video reik gera pc turėt (jei nori fullscreen+sound) nes kiek ant savo pc bandziau tai nei “GTKRecordMyDesktop”(tikslaus pavadinimu nepamenu), nei “Instabul”, nei “xvidcap” nesisuko gerai ant mano pc. Šeip “xvidcap” kiek mačiau ir bandžiau geriausiai pasirodė.

 7. aisbaa
  April 26th, 2008 at 20:07 | #7

  Cinelerra moka gaudyt vaizdą iš ekrano, tiesa lyg ir nemoka išsaugot flv bei veikia tik sistemose kurios turi X (ne DirectX)

 1. No trackbacks yet.