Home > Resursai > BlendSwap.com

BlendSwap.com

Swap some blends with friends

Kiek seniau rašiau apie įvairių resursų svetaines, tame tarpe ir Blender model repository, skirtą talpinti Blender modeliams. Tuo metu nebuvo didelio pasirinkimo tokių svetainių, tad nors ir nelabai aukštos kokybės modeliai, nors ir svetainės dizainas kiek senstelėjęs – resursas tiko. Tiesa, naudos nelabai nešė.
Prieš kelias dienas, paskelbus naujieną apie Cycles renderį ir leidus visiems su juo pažaisti, Blender bendruomenė pasinėrė į euforiją. Tame tarpe ir aš laužiau dar greičiausiai „pre-alpha“ versijos, bet jau veikiantį (ir veikiantį gerai) Cycles. Tam reikėjo įvairesnių, detalių modelių, idant patikrinti renderio galimybes. Dėja, BMR nelabai turėjo ką pasiūlyti. Be forumuose užtikau nuorodą, ir likau maloniai nustebintas – BlendSwap.com. Tikrai patogi svetainė, ir net keista, kokios aukštos kokybės modelių galima rasti. Apie ją jau buvau girdėjęs, kai vyko modeliavimo sprintai kuriant „Sintel“. Tada sukurti modeliai buvo talpinami į BlendSwap, bet svetainė dar buvo gan žalioje jaunystėje, tad susidomėjimo nesukėlė. O dabar, pritraukus vartotojų ir nublizginus dizainą drąsiai galima rekomenduoti šį resursą. Modeliai reitinguojami, suskirstyti į kategorijas, komentuojami. Ir kokybė vyrauja visai nebloga.

 

Categories: Resursai Tags:
  1. May 6th, 2011 at 14:49 | #1

    Užsukau į svetainę, pasidairiau ir tikrai likau sužavėtas. Aišku esama ir nelabai kokybiškų modelių, bet yra ir ganėtinai gerų. Jei reikia kokiam testui modelių, bet nėra noro modeliuotis – ši svetainė kaip tik ko reikia 🙂

  2. May 7th, 2011 at 14:39 | #2

    Va jei kas padarytų pluginsą pagal sketchupo pavyzdį, – kad iškart iš blenderio uploadini ir downloadini modelius, būtų stipru.

  3. October 25th, 2011 at 20:44 | #3

    Thanks a lot for linking to us and for the nice review 🙂

  1. No trackbacks yet.