Home > Bendrumas, Įdomybės > Blender World Cup 2008

Blender World Cup 2008

Kai pradėjau naudoti ir domėtis Blender, sužinojau apie kasmetinį visų aktyvių vartotojų pamėgtą renginį – Blender F1 konkursą. Tema ta pati – kasmet dalyviai varžosi ir kuria kuo originalesnius, įdomesnius, techniškesnius ir labiau stulbinančius formulės modelius. Tačiau vieno konkurso liaudžiai buvo mažai. Todėl atsirado Blender World Cup, inicijuotas blenderartists forumo. Šis “grand” konkursas kasmet turi skirtingą temą (priešingai nuo F1). Šiemet vyko penktasis BWC, ir konkursas vėlgi neprisvilo. Su Blenderiu buvo sukurta tikrai įspūdingų darbų (nugalėtojai pirmame puslapyje su komisijos komentarais). Nors Blender F1 konkursas turi senesnes tradicijas, tačiau mano manymu šis konkursas kokybe jam nenusileidžia. Siūlau pasidomėti tiek F1, tiek BWC konkursais, pavartyti žmonių darbus, idėjas. Nors abu konkursai šiemet jau baigėsi, tačiau tokių renginių rezultatai neretai įkvepia naujiems projektams ir idėjoms.

Categories: Bendrumas, Įdomybės Tags:
 1. Darius
  October 6th, 2008 at 00:27 | #1

  Kodėl šis blogas toks apmiręs? Galėtum dažniau jį atnaujint arba įdiegt diskusijų forumą, būtų labai šaunu bendraut Blender gerbėjams. 🙂

 2. Darius
  October 6th, 2008 at 00:30 | #2

  P.S. labai mielai prisidėčiau prie šio projekto plėtimo.

 3. Ramūnas
  October 6th, 2008 at 11:43 | #3

  Dariau, straipsniai sulėtėjo dėl kelių priežasčių: asmeninių, atostogų ir kitų. Priminsiu: blender.lt yra vieta, kur galima rasti naudingos informacijos, aktualios visada, o ne vien aibę trumpų menkaverčių naujienų.
  Stebint cgtalk.lt apmirimą abejoju, ar reikalingas mums atskiras forumas. Tiesą pasakius abejoju, kad mums reikia net skilties cgtalk.lt. Jei įtikinsite, kad forume diskutuos daugiau nei 10 žmonių – forumas ar atskira skiltis bus, pažadu.
  Pasiūlymai apie prisidėjimą prie projekto visada laukiami. Susisieksim

 4. Darius (kitas :D )
  October 6th, 2008 at 21:58 | #4

  sveiki, kodel pamokos neidedat lietuviskos? cgex.lt puiki blender pamoka, galetumet ir cia pareklamuot.

 1. No trackbacks yet.