Archive

Archive for April, 2008

Big Buck Bunny premjera!

April 10th, 2008 1 comment

Šiandien, balandžio 10ą dieną Amsterdamo kino teatre įvyks antrojo atviro filmo, kurį pristato “Blender Institute” – “Big Buck Bunny” premjera. Dėja, bilietai jau išpirkti, ir tikriausiai sudalyvauti nepavyks. Tačiau tai reiškia, kad greitai bus galima filmą parsisiųsti (jau dabar gaila blender.org serverių.. naudokite torrent’us). Kaip pranešė “Peach” komanda, diskai su filmu pagaminti ir išsiųsti užsisakiusiems, filmas baigtas ir beliko tik jį pamatyti.

Categories: Naujienos Tags:

Nemokamas ManCandy DVD

April 4th, 2008 1 comment

ManCandy DVD“ManCandy FAQ” DVD jau kurį laiką yra prieinamas per blender e-parduotuvę taip pat šis kaip ir kiti Blender Instituto darbai yra išleistas su Creative Commons licenzija. Tai reiškia, kad DVD bei jo turinys yra visiškai nemokami. Kadangi DVD yra geros kokybės iki šiol niekas neapsiėmė jo kur nors patalpinti….iki šiol. Dabar DVD yra patalpintas ir laukia jūsų.

DVD galite atsisiūsti iš mininova taip pat galite tiesiog žiūrėti DVD internete Blip.tv . (žinoma atsisiūsto 5.9GB DVD kokybė geresnė)

Pastaba: ManCandy yra animavimui paruoštas modelis (character), o šis DVD yra demonstracijų rinkinys kaip su juo elgtis.

Šaltinis BlenderNation

Categories: Uncategorized Tags: